enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı sanatseverleri ağırladı

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı sanatseverleri ağırladı

ART Melek tarafından organize edilen, Bodrum Belediyesi ve FrameBodrum desteği ile gerçekleşen Bodrum Atölye Buluşmaları boyunca resim, heykel, seramik, mozaik, dokuma gibi farklı disiplinlerde üreten sanatçılar kendi atölyelerinde sanatseverleri ağırladı.

Bodrum Gündem Haber
Bodrum Atölye Buluşmaları kapsamında Ressam Yasemin Erdin Tavukçu’yu ağırlama imkanı bulan Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, “Kolaj Çalışması” konulu etkinliği Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı atölye ile özel eğitim öğretmenleri ve öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi.


Bodrum’da düzenlenen Bodrum Atölye Buluşmaları (BAB) sanatçı ile sanatsever arasında dolaysız ve aracısız bir ilişki kurmak hedefiyle sanatseverleri ve vakıf öğrencilerini aynı çatı altında birleştirdi. Öğrencileri sanatseverlerle bir araya gelerek sanata olan ilgilerini pekiştirmesine vesile olan etkinlik öğrencilerin sosyalleşme sürecine de katkı sağladı.


Gamze Çarmıklı İş ve Sanat Atölyeleri binasında gerçekleşen etkinliğe Yönetim Kurulu Üyesi Sadife Akdolu ile geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyesi İlknur Yardım Özer ev sahipliği yaptı.

Etkinlik sonunda Ressam Yasemin Erdin Tavukçu’ya teşekkür belgesini takdim eden Sadife Akdolu bu tür etkinliklerin Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nda gerçekleşmesinin Vakıf öğrencilerinin sanat becerilerinin gelişmesini desteklediğini ve sosyalleşerek, keyifle vakit geçirme imkânı bulduklarını dile getirdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.