enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

İlker Başbuğ Söyleşi ve Kitap İmzası Dibeklihan’da

İlker Başbuğ Söyleşi ve Kitap İmzası Dibeklihan’da

Geçmiş dönem Genelkurmay Başkanlarından İlker Başbuğ ile Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyünde “Büyük Taarruz Başkomutanlık Meydan Muharebesi” konulu bir söyleşi ve son çıkan kitabı Mustafa Kemali Anlatıyor “Savaş ve Barış” kitap imzası etkinliği 26 Ağustos 2022 Cuma günü saat 21:00’da Orhan Kemal Meydanı’nda olacak.
Bodrum Gündem Haber

Geçmiş dönem Genelkurmay Başkanlarından İlker Başbuğ ile Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyünde “Büyük Taarruz Başkomutanlık Meydan Muharebesi” konulu bir söyleşi ve son çıkan kitabı Mustafa Kemali Anlatıyor “Savaş ve Barış” kitap imzası etkinliği gerçekleşecek. Etkinlik; 26 Ağustos 2022 Cuma günü saat 21:00’da Orhan Kemal Meydanı’nda olacak.
Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü tarafından yapılan açıklamada “Türkiye Cumhuriyeti 26. Genelkurmay Eski Başkanı İlker Başbuğ’un gerçekleştireceği söyleşisinde tüm kitapseverleri ve Atatürk sevdalılarını Dibeklihan’da görmekten mutluluk duyarız.” denildi.

Geçmiş dönem Genelkurmay Başkanlarından İlker Başbuğ ile Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyünde “Büyük Taarruz Başkomutanlık Meydan Muharebesi” konulu bir söyleşisini www.bodrumgundem.com dan canlı izleyebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.