Bodrum Gündem

TED Bodrum Koleji ‘Dayanışma Hareketi’ne Destek Olmaya Davet Ediyor

TED Bodrum Koleji ‘Dayanışma Hareketi’ne Destek Olmaya Davet Ediyor

Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkisiyle çok sayıda çocuk anne ve babasını kaybetti. TED Bodrum Koleji, ailesini kaybeden bu çocuklara yardım eli uzatmak amacıyla tüm Bodrum’u “Dayanışma Hareketi”ne destek olmaya çağırıyor.

Bodrum Gündem Haber

Sosyal konularda son derece duyarlı olan TED Bodrum Koleji, 6 Şubat depreminin yıkıcı etkisinin çocukların eğitim hayatlarını etkilememesi hedefi ile “Bodrum Dayanışma Hareketi”ni başlattı.

TED Bodrum Koleji; başta Zülfü Livaneli, Grup Gündoğarken, Suzan Kardeş, Jehan Barbur, Olgun Şimşek, Gürkan Uygun, Orkestra Şefi Aykut Gürel, Dj Mert Levent’in; Bodrum Kaymakamlığının, Bodrum Belediyesinin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ve sivil toplum kuruluşlarının gönüllü katılımları ile başlayan ve giderek büyüyen dayanışma hareketine tüm Bodrum’u davet ediyor.

10 Haziran’da ünlü isimlerin TED Bodrum Koleji’nde sahne alacağı dayanışma konserinin tüm geliri depremde anne babasını kaybeden çocukların eğitimine katkı sağlamak amacıyla Türk Eğitim Derneği’nin “Deprem Geleceğimizi Yıkmasın” kampanyasına bağışlanacak.

“Deprem Geleceğimizi Yıkmasın” kampanyası ile ebeveyn kaybı yaşayan ve sayıları binlerle ifade edilen çocukların gelecek için yeniden umut taşıyabilmeleri hedefleniyor.

Bodrum Dayanışma Hareketine katkıda bulunmak isteyenler için bilet satış noktaları:

Biletix : https://www.biletix.com/etkinlik/2TED5/TURKIYE/tr

İmge Kitapevi (Oasis AVM)

Tan Sağtürk Akademi (Midtown AVM)

TED United Café (TED Bodrum Koleji)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.