Bodrum Gündem

‘Bu İlde Şönim Var’ semineri ve konser

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ ORGANİZASYONUYLA MUĞLA VALİLİĞİ AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ ŞİDDET ÖNLEME VE İZLEME MERKEZİ (ŞÖNİM) MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN, MSKÜ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ SALONU’NDA 1 MART 2024 GÜNÜ SAAT 14.30’DA “BU İLDE ŞÖNİM VAR” SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR.

‘Bu İlde Şönim Var’ semineri ve konser
29.02.2024
0
A+
A-

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Koordinatörlüğü organizasyonuyla Muğla Valiliği Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) Müdürlüğü tarafından, MSKÜ 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonu’nda 1 Mart 2024 günü saat 14.30’da “Bu İlde Şönim Var” semineri düzenlenecektir. Seminerde kadına yönelik şiddetin tanımı, şiddetin türleri, şiddete uğrayan kadınların takip edecekleri yol ve yöntemler, Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi’ne (ŞÖNİM) ulaşmanın yolları ve ihbar hattının önemi üzerinde durulacak.

Seminerin ardından “İnsana Sevgi Yakışır, Sevgiyi Türküler Anlatır” sloganıyla Öğr. Gör. Seval Işıklı şefliğinde, MSKÜ Türk Halk Müziği Topluluğu ve Korosu Konseri düzenlenecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.