enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Kocadon, Kılıçdaroğlu’nu Makamında Ziyaret Etti…

12.11.2014
0
A+
A-

cheap Promethasin Order Lamisil online kocadon kılıçdaroğlu ziyareti int (1)

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, 10 Kasım Atatürk’ün 76. ölüm yıl dönümünde Anıtkabir’e yaptığı ziyaretin ardından CHP Genel Merkezi’ne geçerek Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.
Bodrum Gündem Haber 12/11/2014 how to buy Plan B

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle beraberindeki Bodrumlu heyet ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın kabrine kırmızı karanfil bırakan Başkan Mehmet Kocadon, ziyaretin ardından ise CHP Genel Merkezi’ne geçti. Başkan Kocadon’a ziyaretinde Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ, Meclis Üyeleri; Güneri Günaydın, Mehmet Durmaz, Niyazi Atare, Refik Ülgen, Mehmet Melengeç ve Özden Baysal ile B.B.Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya ve BESİAD Başkanı İlhami Özden’den oluşan Bodrumlu heyet de eşlik etti.
Parti genel merkezinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Kılıçdaroğlu ile özel bir görüşmede bulundu. Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu, Bodrumlu heyeti de makamına kabul edip hoş geldiniz diyerek bir süre sohbet etti.
Ziyaretin ardından Başkan Kocadon, Bodrum’dan getirdiği Bodrum mandalina kolonyası ve mandalina lokumunu, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na hediye etti.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.