enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

AYŞIN ATASOY BODRUM’DAN SONSUZA UĞURLANDI…

AYŞIN ATASOY BODRUM’DAN SONSUZA UĞURLANDI…
10.06.2015
0
A+
A-

order Albendazole ayşin-atasoy-vefat-etti-(2)ÇYDD’NİN EMEKÇİLERİNDEN AYŞIN ATASOY’A BODRUM’DA SON GÖREV YAPILARAK SONSUZLUĞA UĞURLANDI…

Bodrum Gündem Haber

4 yıldır eşi Nadi Atasoy ve yol arkadaşları ile birlikte çağımızın amansız hastalığına karşı verdiği savaşı kaybeden Ayşın Atasoy, yaşama veda etti.
Rahatsızlığı nedeniyle uzun süredir tedavi gören 67 yaşındaki Ayşın Atasoy 8 Haziran sabahı hayatını kaybetti. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum Şubesinde geçmiş dönem yönetim kurulu üyeliği görevi yapan, ihtiyaç duyan özellikle kız çocuklarının kaderini değiştirecek projelerde yer alan ve müzik eğitimi almasını sağlayan, Bodrum’da kültür ve sosyal yaşamda aktif olan Atasoy’un cenazesi Tepecik Caminden kaldırıldı.
İkindi namazının ardından kılınan cenaze namazına Ayşın Atasoy’un eşi Nadi Atasoy başta olmak üzere, Bodrum ÇYYD yönetim kurulu üyeleri, bazı STK temsilcileri ve sevenleri katıldı. Nadi Atasoy namaz öncesi bir an bile eşinin tabutun başından ayrılmadı. Kılınan cenaze namazının ardından cenaze aracına konan Ayşın Atasoy’un naaşı hava yolu ile İstanbul’a götürüldü.

Atasoy’un cenazesinin İstanbul’da aile mezarlığına defnedildi.

where to buy Indocin Colchicine online BODRUM GÜNDEM GAZETESİ OLARAK GÜZEL İNSAN AYŞİN ATASOY’A ALLAH’TAN RAHMET, ACILI AİLESİNE DE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ…

Yorumlar

  1. ERDAL dedi ki:

    Gülen yüzlü Güzel insan mekanın cennet olsun dualarım seninle.