Bodrum Gündem

“BU KAOSA SON VERECEĞİZ”

20.10.2015
0
A+
A-

omer_suha_aldan_bodrum (9)CHP Muğla Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ömer Süha Aldan,  Bodrum’da düzenlenen basın toplantısının ardından CHP Bodrum Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililerle mahalle ziyaretleri yaptı. Aldan, “’Önce insan! Önce birlik! Önce Türkiye!’ diyebilmek için tek çare CHP!” dedi.

Bodrum Gündem Haber order Propranolol online

CHP Bodrum İlçe Başkanlığının düzenlediği basın toplantısında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile de bir araya gelen Ömer Süha Aldan, il genelini kapsayan seçim çalışmalarını Bodrum Yarımadası’nda sürdürdü. CHP Muğla Milletvekili ve Adayına Bodrum’daki ziyaretlerinde; CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, CHP Bodrum Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP’li Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri ve CHP Bodrum eski İlçe Başkanı Kerim Cangır ve partililer eşlik etti.

omer_suha_aldan_bodrum (12)“Tek akıl ile bu işlerin yürümesinin mümkün değil!”

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow

İlk olarak Bodrum’un Yalıkavak Mahallesi’ndeki CHP Yalıkavak mahalle temsilciğini ziyaret ederek partililerle bir araya gelen Ömer Süha Aldan ve CHP’li heyet, daha sonra bölgedeki esnaflara da ziyaretlerde bulundu. Yalıkavak esnafıyla tek tek sohbet ederek yaşadıkları sorunlar hakkında da bilgiler aldı. İktidara geldiklerinde ise yaşanan bu sorunların hiçbirisinin kalmayacağını çünkü “Önce İnsan, Önce Birlik, Önce Türkiye” diyerek yola çıktıklarına vurgu yaptı. Ömer Süha Aldan, karşılaştığı vatandaşların her birine tek akıl ile bu işlerin yürümesinin mümkün olmadığını, 1 Kasım seçimlerinde CHP’nin tek başına iktidara geleceğini, birliği ve beraberliği koruyarak sorunları ortak akılla ortadan kaldıracaklarını söyledi.

“Hep birlikte tüm bunlara bir son verelim”

CHP Muğla Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ömer Süha Aldan, esnaf ziyaretlerinin ardından ise Yalıkavak Geriş Mevkii’nde bir vatandaşın Hacı mevlidine katılarak vatandaşlarla birlikte dua etti. Mevlit sonrasında Yalıkavak Gökçebel Mevkii’nde düzenlenen kahve toplantısına katıldı. Kendisini ilgiyle karşılayan vatandaşlarla sohbet eden Aday, 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kaldığını belirterek, “Özellikle terör olayları nedeniyle yaşanan kaosa ve ülkenin içinde bulunduğu buhranlı duruma, Cumhuriyet Halk Partisi’nin birleştirici gücüyle hep birlikte bir son verelim.” dedi.

omer_suha_aldan_bodrum (7)“Tek çare CHP!”

Milletvekili ve Aday Ömer Süha Aldan, ertesi gün ise Gümbet Pazar yerini dolaşarak pazar esnafıyla ve ardından yaptığı kahve ziyaretleriyle bölgedeki vatandaşlarla buluşmalarını sürdürdü. Gümbet’in ardından Konacık Mahallesi’ndeki kahveleri de gezen Ömer Süha Aldan, vatandaşlara “Önce Türkiye!” seçim bildirgesi hakkında bilgi vererek, özellikle günümüzde birlik ve beraberliğin, insanca yaşamanın önemine işaret etti. Önce insan, önce birlik, önce Türkiye diyebilmek için Cumhuriyet Halk Partisi ile birlikte yürümekten başka çare olmadığını söyledi.

omer_suha_aldan_bodrum (1)Milletvekili Adayı, Alevi Bektaşi Kültür Derneğindeki iftara da katıldı… misoprostol tablets sildenafil

Aday Ömer Süha Aldan, akşam saatlerinde ise Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği tarafından Muharrem ayı nedeniyle düzenlenen iftara katıldı. Aldan, “İlçe Başkanımız Recai Seymen ve ilçe yöneticilerimizle, Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkanımız Sayın Cem Yalçın ile birlikte Dede Mustafa Eyidoğan’ın ve alevi vatandaşlarımızın dualarına eşlik etmekten büyük mutluluk duydum.” dedi.

CHP Muğla Milletvekili ve Milletvekili Adayı Ömer Süha Aldan, aynı gün Pazar akşamı saat 20.30’da Kent TV ekranlarında yayınlanan, Ayhan Ongun’un hazırlayıp sunduğu Açık Görüş programına da konuk oldu. Seçim çalışmaları hakkında seyircilere bilgi vererek gelen soruları cevapladı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.