Bodrum Gündem

KIRÇİÇEĞİ, POTANIN SULTANLARINA DESTEK VERİYOR…

10.02.2016
0
A+
A-
Viagra online Canada Untitled-1Gıda sektörünün önde gelen markalarından Kırçiceği, şampiyonluk hedefinde ilerleyen Bodrum Basketbol Spor Kulübü’nün ana sponsoru olarak, takımın adına markasını yazdırdı.
Bodrum Gündem Haber
Sponsorluk sözleşmesi, Kırçiçeği Bodrum Restoran’da düzenlenen törende, Kırçiçeği Genel Müdürü Meryem Dilşad İpbaş ile Kulüp Başkanı Yiğit Özmen arasında imzalandı. Kırçiçeği Basket Takımı oyuncuları ve Başantrenör Ömer Petorak’ın da katıldığı imza töreninde, şampiyonluk sözü verildi.

Kırçiçeği’nin 30 yıldır “insanları mutlu etme” prensibiyle hizmet verdiğini söyleyen Meryem Dilşad İpbaş, Bodrum’un Türkiye’nin zirvesinde yer alan kentler arasında yer aldığına dikkat çekerek, şunları söyledi;  “ Buy Ketorolac Bodrum’un hedefi de insanları mutlu etmek. Buraya dünyanın dört bir yanından gelen insanlar unutulmayacak güzel anılarla ayrılıyor. Bodrum’da yapılan herşey çok güzel ve özel. Yiğit Özmen de çok güzel bir takım kurdu. Bu takım mücadeleci ruha sahip, vazgeçmeyen, başarıyı kovalayan kadınlardan oluşuyor. Buna kayıtsız kalmak mümkün değildi. Biz de Türkiye’nin Kırçiceği olarak Bodrum Basket ile hem çok özel, hem de çok güzel birlikteliğe yelken açtık. Şimdi sahada Kırçiçekleri var. Potada ‘Türkiye’nin Kırçiçekleri’nin zaferi için gereken neyse yapılacak. Çünkü potada artık Kırçiçekleri açtı” dedi.

Bodrum Basketbol Spor Kulübü Başkanı Yiğit Özmen ise Türkiye Bayanlar Basketbol 2. Ligi’nde mücadele ettiklerini hatırlatarak, “Bodrum’da basketbol adına, A takımlar seviyesinde kurulmuş tek takımız. Ama bunun da ötesinde ligin en güçlü adayı olup, 2016 – 2017 sezonunda Bodrum’u 1.ligde temsil etmek için kenetlendik” dedi.

Bodrum Basket Takımının aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olduğun da dikkat çeken Özmen konuşmasına şöyle devam etti; “Kulübümüz, çağımızın en çok izlenen ve sevilen spor branşlarından basketbolun, Bodrum’da gelişmesi, yeni sporcular yetişmesi, turnuvalar düzenlenmesi ve spor okullarının açılmasına öncülük etmeyi planlıyor. Tüm dünyaca eşsiz doğası ve güzellikleriyle tanınan Bodrum’un sadece bir tatil beldesi olarak değil, spordaki başarısıyla adından söz etmeli. Kırçiceği’nin bu noktada bize verdiği destek de bu başarıya giden yolu açtı. İyi bir güç birliği yaptık. Kırçiceği Bodrum Basket’in gözü artık şampiyonlukta” diye konuştu. –

order Strattera

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.