Bodrum Gündem

İLK DEFA BODRUM KALESİNİ GEZDİLER…

bodrum kalesini ziyaret ettiler mhp kadınları (2) order Baclofen online

Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Teşkilatı Kadın Kolları tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde, Bodrumlu kadınlar Bodrum Sualtı ve Arkeoloji Müzesi’ni ziyaret ettiler. Düzenlenen etkinliğe MHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı Melek Yılmaz ve çok sayıda Bodrumlu kadın katıldı.

Purchase Retin-A Bodrum Gündem Haber Buy cheap Accutane

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında MHP Bodrum Kadın Kolları tarafından Bodrum Sualtı ve Arkeoloji Müzesi’ne bir gezi düzenlendi. Düzenlenen geziye Bodrum Yarımadası’nda doğup büyüyen ve bu güne kadar Bodrum Kalesi’ni hiç görmeyen kadınlar katıldı. Başta Bodrum Yarımadası’ndaki kadınlar olmak üzere tüm kadınların 8 Mart

bodrum kalesini ziyaret ettiler mhp kadınları (3)Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayan MHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı Melek Yılmaz şunları söyledi; “Bugün aslında bir kutlama günü değil bir anma günüdür. Özellikle son dönemlerde ülkemizde yaşanan kadına taciz, şiddet ve hatta kadın cinayetlerinin çok fazla olduğu bir dönemde, kutlama gününde öte bir anma günü olması gerekmektedir. Bu bağlamda bugün Bodrum Yarımadası’nda tarihi ve kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına, hiç bugüne kadar Bodrum Kalesi’ni, Sualtı Arkeoloji Müzesi’ni görmeyen Bodrumlu kadınlarımızla birlikte Bodrum Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Çok keyifli bir etkinlik oldu bizim için. Bu gezimizle birlikte yarımadamızdaki kültürel değerlerimizin önemine de vurgu yapmak istedik. Son olarak ise sadece 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü değil, yaşadığımız her gününün kadınlar günü olarak kutlanmasını gerektiğini savunuyoruz.”

Oldukça keyifli bir gün geçiren kadınlar, kendilerine eşlik eden rehber ile birlikte Bodrum Kalesi’ni gezerek bilgi aldılar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.