enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

“Ben Bodrum Aşığıyım…”

22.11.2018
0
A+
A-

CHP’de Bodrum Belediye başkanlığı için ilk aday adaylığı başvurusunu yapan Mehmet Özalın ziyaretlerini sürdürüyor.  Mehmet Özalın Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz’ü ziyaret ederek,  çalışmalarında başarılar dileyip, aday olması durumunda da destek istedi.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz’ü ziyaret eden Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Özalın, “Destekleriniz, birlikte gerçekleştireceğimiz projelerin başlangıcı olacaktır. 53 muhtarlığımıza kendisinin nezninde başarılar diliyorum…” dedi.

Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Özalın,  Başkanlık hedefini 17 yaşında koyduğu söyleyerek; “17 yaşındayken rahmetli Emin Anter’in Bodrum’a Belediye Başkanı olduğu sene bir hedef koydum, bir hayal kurdum. O hedef ve hayal Bodrum halkına Bodrum Belediye Başkanı olarak hizmet verebilmekti.” dedi.

Özalın ziyaret sırasında projelerini ve neden aday olduğunu şu sözlerde aktardı:  “Özalın ailesi olarak örgütümüzün çeşitli kademelerinde aldığımız görevlerden sonra yaptığım 2 dönem meclis üyeliği, 7 dönem encümen üyeliği, bir süre belediye başkan yardımcılığı görevleri nedeniyle sorunlara vakıf olduğumu belirtmek isterim.  Samimiyet ve ilkelerle, Sosyal Demokrat anlayışla, çözümlenemeyecek sorun olmadığı inancını taşıyorum. Sosyal demokrasi refahta eşitliği, huzurda birlikteliği hedefler. Hizmet ve hayat odaklı bir anlayışla, Bodrum sevdasıyla Bodrum Belediye Başkanlığına adayım. Dengeleri kuran, güven ve huzurun teminatı olan bir yönetim şekli hizmet anlayışımız olacaktır. Bodrum’un Bodrum kalması için tüm gücüyle çalışan dinamik bir model sergileyeceğiz. Tüm Yarımada’da bu yönetim şeklini benimseyeceğiz. Konuşarak değil, belediye başkanı olup sahada çalışarak, üreterek geleceği kuracağız. Parti içerisinde ve kamuoyunda yaşanacak bu yarışta tüm aday arkadaşlarım değerlidir, kıymetlidir onlara da başarılar dilerim. Halkına ve inançlarına aşık olan bir kardeşiniz olarak söylemek istiyorum ki Bodruma aşığım…”

Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz de Özalın’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, adaylık yolunda başarılar diledi.

Mehmet Özalın kimdir?

İstiklal harbi madalyası sahibi Mehmet Özalın’ın torunu ve geçmiş dönem İlçe Başkanlarımızdan öğretmen Hüseyin Özalın, öğretmen Sevim Özalın’ın büyük oğlu olarak 18 Temmuz 1972 tarihinde Bodrum’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir ve Bodrum’da tamamlayarak 1996 yılında İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümünden mezun oldu. Daha sonra 1981’den beri yayınlanan Bodrum Ekspres Gazetesi’nin ve Matbaasının yönetimini aldı. Muğla gazeteciler cemiyetinde çeşitli görevlerde bulundu. Turizm ve Taşımacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetimlerinde görev aldıktan sonra yapmış olduğu 2 dönem meclis üyeliği, 7 dönem encümen üyeliği, Ege Belediyeler Birliği meclis üyeliği, Belde belediyelerinin birleşme döneminde Bodrum Belediye Başkan yardımcılığı görevleri bulunmaktadır. 19 ve 10 yaşlarında iki kız çocuğu babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Yazarın Diğer Yazıları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.