enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Yüzde Yüz Yerli İşletme “Arka Pizzeria” Lezzeti Şimdi de Yalıkavak’ta

Bodrum Cumhuriyet Caddesi’nden, Atatürk Caddesi’ne bağlanan küçük bir sokakta yüzde yüz yerli bir işletme olarak faaliyetini yürüten Arka Pizzeria, 2’nci şubesini Yalıkavak’ta açtı. Açılışa çiçeği burnunda belediye başkanı Ahmet Aras’ta katıldı.
Bodrum Gündem Haber
Bodrum’da açıldığı günden bu yana kaliteden ödün vermeden, kurumsallaşmaya önem vererek büyüyen, büyürken de müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutan Arka Pizzeria, 2.nci şubesini Yalıkavak Balıkçı Barınağı’nda açtı.

Denize sıfır konumda iki katlı bir binada hizmet verecek işletmenin açılışına başta Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras olmaz üzere, Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, yazar, karikatürist, senarist ve yönetmen Gani Müjde, Bodrum Bahçeşehir Koleji Kurucusu Selçuk Haşar’ın da aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı.
Başkan Aras Kurdeleyi İki Ortak ile Birlikte Kesti…
Açılış kurdelesini Arka Pizzeria’nın kurucuları Hüseyin Peker ve Hüseyin Aşkın ile birlikte kesen Başkan Aras, “Bodrum’un kıymetlileri vardır. Bunlardan bir tanesi de Arka Pizzeria. Hüseyinler sağ olsunlar şimdi de Yalıkavak’a bir değer kattılar. Biz de onlara destek olacağız. Umarım Arka Pizzeria gibi yeni işletmeler diğer mahallelere de kazandırılır. Biz de bunun için çalışacağız ve Bodrum’u hak ettiği yere getireceğiz. Bunun için söz veriyorum…” dedi.
Bodrum’daki İle Aynı Kalite, Aynı Hizmet, Aynı Fiyat Olacak…
İşletme ortaklarından Hüseyin Peker ise duygu ve düşüncelerini “Buradaki şubemizin Bodrum’dan hiçbir farkı olmayacak. Bodrum’daki aynı kaliteyi, aynı hizmeti, aynı fiyat politikasını uygulayacağız. Sadece buradaki farkımız denize daha yakın olmamız. Onun dışında hiçbir değişiklik yok…” sözleriyle dile getirdi.
Açılışta davetliler müzik ve ikramlar eşliğinde güzel vakit geçirirken, açılışa pizza ustalarının ateşli gösterileri damga vurdu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.