Bodrum Gündem

Muğla İl Tarım Müdürlüğü Tarıma Dayalı Yatırımları Desteklemeye Devam Ediyor

Muğla İl Tarım Müdürlüğü Tarıma Dayalı Yatırımları Desteklemeye Devam Ediyor

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğünce, Kırsal Kalkınma Destekleri 13. Etap Kapsamında “Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi” programı çerçevesinde 13. Etap sonuçları belli oldu.

Bodrum Gündem Haber

Muğla Tarım İl Müdürü Barış Saylak, Tarım İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğüne yapılan 13. Etap “Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi” başvuruları sonucunda hibe desteği almaya hak kazanan yatırımcılar ile İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda bir araya geldi.

Saylak yaptığı konuşmada; “13. Etap için 24 yatırımı kabul ettik. Önümüzdeki dönemlerde daha farklı konularda proje faaliyetleri eklenmesi konusunda görüşmelerde bulunduk. İnşallah bundan sonraki proje başvurularında yeni faaliyetlerle karşınıza çıkarız…” dedi.

Konuşmasının ardından, 13. Etap Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi programından hibe almaya hak kazanan 24 yatırımcı ile tek tek görüşerek, proje faaliyet konularını ve hangi ilçemizde yatırımların yapılacağının bilgisini alarak, yatırımcılara hayırlı olmasını diledi.

Son olarak, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü İbrahim Kalkan, 13. Etap Hibe Sözleşmesi ve süreçte yapılması gereken iş ve işlemler ile ilgili sunum yaptı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.