Bodrum Gündem

CHP’li Gençler Marmaris’te Buluştu

CHP’li Gençler Marmaris’te Buluştu

            Cumhuriyet Halk Partisi Ege ve Akdeniz il ve ilçe başkanları toplantısı Muğla il gençlik örgütü ev sahipliğinde Marmaris’te gerçekleştirildi. Toplantıya çeşitli illerden çok sayıda il  ve ilçe başkanı, yönetici katıldı…

Bodrum Gündem Haber

Marmaris’te gerçekleştirilen toplantıda gündem; il ve ilçe gençlik örgütleri olarak yapılacak ortak projeler, ülke gündemi hakkında genel değerlendirmeler yapıldı.

Ev sahibi konumunda bulunan CHP Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur yaptığı açıklamada; “İl başkanlarımızı ve değerli yöneticilerini ilimizde, güzide turizm kentimiz Marmaris’te ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Katılımcılara teşekkür ediyoruz. Ülkemizin geçtiği zorlu dönemde gençler olarak neler yapacağımızı, üzerimize düşen konularda nasıl bir yol izleyeceğimizi görüştük. İlerleyen günlerde ortak projeler geliştirecek ve kamuoyuyla paylaşacağız. Gençlik görev başındadır. Ayrıca bu güzel buluşma için desteklerini esirgemeyen Marmaris Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Oktay ve Marmaris Gençlik Örgütümüze teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.