enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Vali Tavlı’dan Ramazan Bayramı mesajı

Vali Tavlı’dan Ramazan Bayramı mesajı

Muğla Valisi Orhan Tavlı Ramazan Bayramı ile ilgili yazılı basın açıklaması yayımladı. Yayımlanan basın açıklamanın başında “Hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışmanın doruk noktasına ulaştığı, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı uğurlamanın hüznü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama huzur ve güven ortamı içerisinde ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.” ifadeleri yer aldı.  

Bodrum Gündem Haber

Vali Tavlı “Aziz milletimizin hayatında çok özel ve anlamlı bir yeri olan bayramlar, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. Hayatımıza bereket katan Ramazan Bayramı’nı fırsat bilerek, milli ve manevi değerlerimizi en iyi şekilde yansıtıp, milletçe kardeşliğimizi daha da pekiştirip, birlik ve beraberliğimizi en güçlü şekilde yaşatmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ramazan Bayramı’nı tüm dünya ile birlikte ülkeyi de etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle, geçmiş bayramlardan farklı olarak evlerde geçirmek durumunda kaldığımızı ifade eden Vali Tavlı “ Değerli Muğlalılar; Sevdiklerimizle tekrar bir arada olmak ve sağlıklı günlere bir an önce kavuşmak için evlerimizde kalarak bu sürece destek vermeliyiz. Salgın riskini en aza indirmek için tedbirli ve temkinli davranmaya devam edelim. Alınan kurallara uyalım, maske, mesafe ve temizlik hassasiyetine riayet edelim. Gayret ve sabırla, dayanışma içinde inşallah en kısa sürede bu süreci geride bırakacak, sevdiklerimizle huzur, sevinç ve coşku içinde daha nice bayramları, güzel zamanları sağlıklı günlerde paylaşacağız.” dedi.

Açıklama “Bu duygu ve düşüncelerle, Muğlalı hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.” cümleleri ile sona erdi.

Yorumlar