enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

LÖSEV’den Ailelerine “Kırmızı” Destek

LÖSEV’den Ailelerine “Kırmızı” Destek
18.12.2021
0
A+
A-

LÖSEV, zor geçen pandeminin ilk gününden itibaren kanser hastaları ve ailelerini yalnız bırakmadı. Kuru gıdadan mobilyaya, hijyen malzemesinden eğitim- bilgisayar desteğine ve düzenli et ve et ürünleri desteğiyle binlerce hasta ve ailesine yardımda bulunulduğunu belirtti.

Bodrum Gündem Haber 

LÖSEV Kurban Bayramında yapılan vekâleten kurban bağışları sayesinde 81 ilde, 12 ay boyunca hastalara ve onların ihtiyaç sahibi ailelerine et ve et ürünleri desteğini ara vermeden sürdürüyor. İzmir Selahattin Akçiçek Kültür Merkezinde LÖSEV yetkilileri tarafından gerçekleştirilen kırmızı et yardımıyla, kanser hastalarının beslenmesindeki en önemli kaynak olan protein ailelere sunuldu. Ardından hasta ve hasta yakınlarına Lösemi ile mücadele ederken beslenme yöntemleri hakkında bilgilendirme semineri yapıldı. Araştırmalar kansere yönelik iyileşmeyi sağlayacak fonksiyonların pek çoğu için proteinin önemini ortaya koyarken, yetersiz protein alımı hastalığın iyileşmesini yavaşlatıyor ve enfeksiyonlara karşı vücut direncini azaltıyor.

Destekler 81 ilde sürecek

LÖSEV’in et desteğinden her yıl on binlerce hasta ve yakının faydalandığı kaydedildi. Aileler vakumlu ambalajlarda taze et olarak ya da ‘LÖSEV Et Kart’ ile büyük marketlerden,  hijyenik koşullarda, kaliteli et ve et ürünlerine ulaşıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.