Bodrum Gündem

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı çalışmalarını anlattı

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı yönetim kurulu üyeleri, Muğla’da ki ziyaretlerinde vakfın çalışmalarını anlattılar.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı 11.Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Numan Balaban, Başkan Yardımcısı Yılmaz Algül, Yönetim Kurulu Üyeleri Ülker İnan, Murat Önder, Hülya Kocadon, Sadife Akdolu ve Kurum Müdürü İlknur Şengül; Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Çevre Şehircilik İl Müdürü Ömür Özdil ve Tarım ve Orman İl Müdürü Barış Saylak’ı makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretlerde engelli bireylerin topluma kazandırılmasına yönelik yapılan faaliyetler, eğitim ve fizyoterapi çalışmaları, atölye çalışmaları ve kurum işleyişi ile ilgili bilgilerin ve ileriki tarihlerde gerçekleştirilmesi planlanan projeler görüşüldü.

Vali Orhan Tavlı, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Çevre Şehircilik İl Müdürü Ömür Özdil ve Tarım ve Orman İl Müdürü Barış Saylak Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın gelecek dönem proje, faaliyet ve etkinliklerinde desteklerinin sürdürüleceğini belirttiler.

Yönetim kurulu, Valilik başta olmak üzere tüm birimlere vakıfa sundukları destekler için teşekkürlerini ileterek, öğrencilerin yaptıkları seramik ürünlerden oluşan hediyeleri takdim ettiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.