Bodrum Gündem

Sarnıç’ın Melekleri Kadınlar Günü için bir arada

Sarnıç’ın Melekleri Kadınlar Günü için bir arada

Açıldığı günden bu yana, Coffee de Madrid Bodrum ev sahipliğinde konserlerden söyleşilere, Yoga Günleri’nden müzik dinletilerine kadar çeşitli etkinliklere imza atan 500 yıllık tarihi sarnıç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Bodrum’un en güzel enerjilerini taşıyan kadınları bir araya getiriyor.

Bodrum Gündem Haber

“Sarnıç’ın Melekleri Bir Arada” sloganıyla 7 Mart Perşembe günü saat 13.00 – 17.00 arasında Sarnıç’ın Melekleri olarak bilinen Gökçe Es, Dilay Ertuna, Melisa Özçakır, Meral Kaya, Demet Kılıç, Joolya, Hande Macunluoğlı, Seda Baran, Nursu Nemutlu Öztürk, Buse Tercan, Şenay Chandler, Zeynep Çetin, Damla Cerrah Şahin, Didem Kasal, Elif Petersen’in workshopları ile devam edecek.

Coffee de Madrid Bodrum işletmecisi Nilgün Yılmaz, “Etkinliklerimize ev sahipliği yaptığımız, 4 ay boyunca birçok güzel enerjiyi Sarnıç’ta yaşattığımız, yaşamaya devam edeceğimiz tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, emeklerinize sağlık. Bu etkinliklerimizi birbirinden değerli kadınlarımızla tarihi sarnıçta yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kadınlar günü sebebiyle 8 Mart Kadınlar günümüzü 7 Mart’ta Sevgili Melisa Özçakır’ın Dişil Erkil enerji dengesi Meditasyonu ile taçlandıracağımız günde, Bodrum’un en güzel enerjilerini taşıyan kadınlarını, Sarnıç’ta “siz” etkinliklerin kraliçeleri ile izninizle tanıştırmak istiyorum. Ayrıca, tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü içtenlikle kutluyorum. Bu özel günde, kadınların güçlenmesine, başarılarına ve değerlerine odaklanarak, toplumumuzun her alanında daha fazla eşitlik ve adalet için çaba harcamaya devam edelim dedi.

Yalıkavak’tan Bodrum’a inerken yer alan tarihi Yaka Sarnıcı’nın yanı başında bulunan Coffee de Madrid Bodrum ile konuklarını ağırlayan mekân, sanatı, spiritüalizmi ve tarihi bir araya getirerek Kadınlar gününde Bodrum’un en güzel enerjili kadınlarını misafirleriyle buluşturuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.