enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Gündoğan’ da 30 Ağustos Zafer Bayramı?

30.08.2012
0
A+
A-

Cheap Albendazole 30 Ağustos Zafer Bayramı Gündoğan Beldesi’ nde yoğun bir halk katılımıyla çoşku ile kutlandı.

Order Kamagra buy Mesalamine online Bodrum Gündem Haber

30 Ağustos Zafer Bayramında Gündoğan Cennet Evler Sitesi’ nde oturan çok sayıda  emekli diplomat ve eşlerinin marş söyleyerek tören alanına girmesi vatandaşlar tarafından yoğun bir alkış aldı.  Törene katılan Gündoğanlılar saygı duruşu sırasında gözyaşlarını tutamadılar.

Çelenk koyma merasiminde Jandarma Komutanlığı, CHP, MHP ve Sivil Toplum örgütleri temsilcileri çelenk koyarken, Ak Parti törende anıt önüne çelenk koymadı

Gündoğan?da gerçekleşen törene  Jandarma Komutanlığı, Gündoğan Belediye başkan vekili, AKP, CHP, MHP?den parti temsilcileri ve üyeleri, muhtarlar, Peynir Çiçeği Gündoğan Gönüllüleri üyeleri, emekli diplomatlar  ve Gündoğan Halkı katıldı.

ETİKETLER:
Yorumlar
  1. Süreyya Tatlıdede dedi ki:

    Ulusal Gün kutlamalarına halktan her kesimin katılımı önem taşır. Bu kez, ülkemizi, yabancı ülkelerde her durumda temsil görevini üstlenenlerin de alışılmışın dışında ve marş okuyarak katılımıyla bu ulusal Günün anlam ve önemine dikkat çekilmesi, toplumun hafızasını silmeye yönelik uygulamalara karşı durulması bakımından önemli bir başlangıç .