enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Belediyeler Duyarlı Olmalı

24.02.2014
0
A+
A-

Turgutreis Belediyesi’nce yeşil alan olarak ayrılan alanda ilk fidanlar 10 Kasım 2013 tarihinde Turgutreis Belediyesi TEMA Vakfı işbirliği ile dikilmiş ve “Atatürk Hatıra Ormanı”adı verilmişti. Dikilen fistic çamları ile birlikte orman 300 fidana ulaştı.  

BodrumGündem/24 Şubat 2014

Geçtiğimiz haftasonu yine Turgutreis Belediyesi ve TEMA Vakfı işbirliği ile Atatürk Hatıra Ormanı’nın yeni fidanları toprakla buluşturuldu. Çevre Gönüllüleri, Bodrum Vosvos Derneği, buy isotretinoin tema ve turgutreis belediyesi 2Zeyyat Mandalinci İlkoukulu TEMA Sınıfı öğrencileri ile, Amiral Turgutreis Orta Okulu Voleybol Takımı sporcuları, CHP Turgutreis Kadın Kolları, CKD Turgutreis Şubesi’nin katılımı ile gerçekleşen fidan dikiminde 125 fıstık çamı toprakla buluştu. Atatürk Hatıra Ormanı’nda dikilen fidan sayısı 300’e ulaştı.

Belediyelerden Duyarlılık Bekleniyor…

TEMA Bodrum Sorumlusu Haluk Ortaç tüm belediyelerin çevre ve doğa konusunda duyarlı olması gerektiğine vurgu yaparak “Bu ormanın oluşturulması için yer tahsis eden Turgutreis Belediye Başkanlığı’na ve fidan dikimine katılan tüm gönüllülere teşekkür ederiz. 1 avuç toprak, tek bir yaprak ülkemizin geleceği için çok değerli ve önemli. Bu nedenle bütün belediyelerden aynı duyarlılığı göstermelerini diliyoruz” edi.

tema ve turgutreis belediyesi 1 order Robaxin online Geleceğe Miras Bırakacağız…

Fidan dikimine katılan Turgutreis Belediye Meclis Üyesi Funda Akçalı 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerle Tutgıtreis Belediyesinin kapanacağını anımsatarak professional Viagra no prescription “Başkanımız Sayın Mehmet Dinçberk’le birlikte geleceğe bir anımız kalsın ve giderek büyüsün istedik. Bugün bu gönüllü kalabalığını görmek bizleri sevindiriyor ve umutlandırıyor. Bizler ağaç kesen değil, ağaç dikenlerdeniz. Ormanımızın büyümesi ve gelişmesi için her zaman elimizden geleni yapacağız. Etkinliğe katılan tüm çevre dostlarına ve TEMA’ya teşekkür ederim.” dedi.

Fidan dikimine katılan çevre gönüllüleri Atatürk Hatıra Ormanı’nın yaşatılması için düzenli aralıklarla orman alanında etkinlik düzenleme kararı aldı.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.