Bodrum Gündem

Aykırı Sorular Soran Adam Bodrum’da

Aykırı Sorular Soran Adam Bodrum’da
14.12.2014
0
A+
A-

enver_aysever_bodrum buy Clonidine Online

Aykırı Sorular programı ile Türkiye’nin gündemini belirleyen Enver Aysever Jasminart Production, organizasyonu ile Bodrum’a geliyor.

Bodrum Gündem Haber buy Baclofen

Enver Aysever’le Aykırı Kumpanya gösterisi 15 Aralık Pazartesi saat 20.30 da Oasis Nurol Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Etkinlik Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Örgütü tarafından da destekleniyor.

Enver Aysever’le Aykırı Kumpanya…

Yakın geçmişinizi şekillendiren sosyal ve siyasal olayları şiirle, edebiyatla, müzikle ve kayda geçmiş görüntülerle canlı bir belgesel tadında sahneye taşıyan Aysever, izleyiciyi bir zaman tünelinden geçirerek bellek tazeliyor; anlatısına kişisel tarihinden hatıraları da ekleyerek kah güldürüyor, kah ağlatıyor, çokça düşündürüyor, zihinlere ve yüreklere dokunuyor.
Tarz açısından bir ilk olan bu gösteriyi sahneye taşıyan ekibin ismi, gösterinin ruhunu iki kelimeyle özetliyor: “Aykırı Kumpanya”. Kumpanyanın şarkı yazarı ve yorumcu Sibel Alaş…
Aykırı Kumpanya kimi zaman bir Ahmet Kaya şarkısıyla ağlıyor, kimi zaman Rıfat Ilgaz’ın Hababam Sınıfı’yla kahkahalar atıyor, kimi zaman Sabahattin Ali’nin Melankoli’siyle hüzünleniyor. Aykırı Kumpanya seyirci için şarkılı, şiirli, sazlı, sözlü bambaşka bir dünya kuruyor.

Enver Aysever‘in esprili anlatımları ve Çiğdem Erken’in seslendirdiği unutulmaz şarkılarla duygu seli yaşatan Aykırı Kumpanya’da, sözleri Enver Aysever‘e besteleri Sibel Alaş‘a ait ‘Ahlaksız Soytarılar’, ‘Yasaklar Yasaklansın’, ‘Kızlı Erkekli’ ve ‘Aykırı Kumpanya’ şarkıları izleyenler tarafından büyük beğeni topluyor.

Yazan ve Yöneten: Enver Aysever
Anlatan: Enver Aysever
Düzenlemeler: Aykırı Kumpanya Orkestrası

Web sitesi:         www.jasminartproduction.com

E-mail:                  Phenergan online [email protected]

Twitter:                               @jasminarttiyatro

Facebook:          Jasminartproduction tiyatro

Tel:                   0252 3171775 – 05443098893

aykirikumpanya bodrum_1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.