Bodrum Gündem

“HAYIR” DİYEN ŞAKACI DAMAT MURADINA ERDİ…

“HAYIR” DİYEN ŞAKACI DAMAT MURADINA ERDİ…
16.11.2015
0
A+
A-
milas-şakacı damatMilas’ta nikah masasında nikah memurunun “Evlenmek istiyor musunuz?” sorusuna verdiği “Hayır” cevabıyla gündeme gelen İsmail Üstün ve eşi, düzenlenen düğün merasimiyle dünya evine girdi.
Bodrum Gündem Haber
Nikah masasında yaptığı talihsiz şakayla haber konusu olan ve hatta bir televizyon kanalının eğlence programına konuk olan çiftin İkizköy Mahallesindeki evlerinde gerçekleştirilen düğün törenine çiftin ailesi ve yakınları katıldı.
şakacı damat-milas cheap Baclofen Damat İsmail Üstün, gazetecilere yaptığı açıklamada, nikah masasında “Hayır” dedikten sonra ilginç gelişmeler yaşadıklarını anlattı. Üstün, “Yaptığım şakadan sonra gerçekten ünlü oldum. İnsanlar sokakta gördüğünde tanımaya başladı. Şimdi şaka gibi de düğün yapıyoruz. Üzerimizde emeği olan herkese çok teşekkür ederim” dedi.
Gelin Dilek Üstün de nikahta yaşadığı olayın ardından şimdi mutlu olduğunu söyledi. Düğün merasiminde adet gereği geline kına yakıldı. Davetliler, söyledikleri şarkılarla düğüne renk kattı.
Milas’ta 5 Kasım’da damadın nikah töreni sırasında “Hayır” cevabı vermesine tepki gösteren nikah memuru Süleyman Esenkaya, salonu terk etmiş, Esenkaya ailelerin ısrarı üzerine geri dönerek, çiftin nikahını kıymıştı.
nikah-masasında-hayır-dedi

buy Premarin Brand Viagra no prescription

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.