enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

SAVCI KOCADON İÇİN BERAAT İSTEDİ…

15.01.2016
0
A+
A-
mehmet kocadon cezaevinden çıkışında
2012 yılının Haziran ayı başında, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile Bodrum Belediyesi’ne yönelik düzenlenen operasyonla başlayan davanın, yapılan 16. celsesinde, mahkemeye karar için mütaalasını sunan savcı, dosyadaki tüm suçlamalarla ilgili, 69 sanığın tamamı için beraat istedi. Cytotec no prescription
Bodrum Gündem Haber
2012 yılı Haziran ayında başlayan süreçte, aralarında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un da olduğu 9 kişi “İhaleye fesat karıştırmak, görevi kötüye kullanmak, haberleşmenin gizliliğini ihlal, rüşvet ve suç işlemek amacıyla örgüt kurmak” iddialarıyla tutuklanmış ve yaklaşık 100 gün cezaevinde kalmışlardı. Hazırlanan iddianamede, 10 ayrı olaydan dolayı suçlanan sanıklar hakkında, toplamda yüzlerce yıla varan hapis cezaları talep edilmişti.
how to buy Plan B mehmet kocadon görevine dönüş-- gözyaşlarıMuğla 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın, bugün yapılan 16. duruşmasında ise savcı yargılanan tüm sanıkların, haklarında iddia edilen suçlarla ilgili dosyada yeterli delil olmadığı için beraatlerini istedi.

cheap esomeprazole

Başkan Kocadon davanın 12 Kasım 2014 tarihinde yapılan duruşması için geldiği Muğla Adliyesi’nde gazetecilere, hukuka her zaman inancının tam olduğunu söyleyerek, “Artık beraat bekliyorum. Türkiye’de 17 Aralık’tan sonra yaşanan olaylara baktığımızda, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon olarak artık ben de beraat bekliyorum. Yüce yargımıza inanıyor ve güveniyorum. Sürecin uzun olması konusunda yargıçlarımızın da kendilerine göre çalışmaları var, dosyalar inceleniyor. Ama inancımı hiçbir geçmişte olduğu gibi bugün de hiç yitirmedim. Çünkü ben hem halkına, hem de devletine inanan ve güvenen birisiyim” demişti.
Davanın karar duruşması ise 12 Şubat 2016 tarihinde yapılacak.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.