enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUM BELEDİYESİNDEN DUYURU VE ÖZÜR…

BODRUM BELEDİYESİNDEN DUYURU VE ÖZÜR…
Spread the love

bodrum-belediyesinden-özürBodrum belediye Başkanlığı tarafından geçtiğimiz akşam düzenlenen Belediye Başkanlarının hayat hikayelerini, dönemlerinde yapılan belediye hizmetlerinin anlatıldığı“Bodrum Belediye Başkanları” kitabının tanıtımına davetiye gönderilemeyen geçmiş dönem belediye başkanları ve belediye meclis üyelerinden yapılan yanlışlık nedeni ile Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından özür dilendi. 

Bodrum Gündem Haber 

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından basın mensuplarına gönderilen özür yazsının detayları şöyle ;

Dünden Bugüne Bodrum Yarımadasında faaliyet gösteren Belediyelerin, Belediye Başkanlarının hayat hikayelerini, dönemlerinde yapılan belediye hizmetlerinin anlatıldığı “Bodrum Belediye Başkanları” kitabının tanıtımı ve bir kültür hizmeti olarak kamuoyuna sunulması; 22 Şubat 2017 Çarşamba günü, 18.00-20.30 saatleri arasında Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezinde gerçekleştirilmiştir.

7’den 77’e her kesimden ve her düşünceden insanın katılım gösterdiği ve kapanan belde belediyeleriyle birlikte toplam 11 belediyenin geçmiş dönem başkanları ve 500’ün üzerindeki belediye meclis üyesiyle iletişim kurulması adına yoğun bir mesai harcanmıştır.

Yoğun hazırlık dönemi ve yarımadanın geniş bir coğrafi yapıya sahip olduğu göz önünde bulundurulduğunda; davetiye gönderilemeyen ve bu yüzden tanıtım etkinliğine katılamayan geçmiş dönem belediye başkanları ve belediye meclis üyelerinin olduğunu üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.

“Bodrum Belediye Başkanları” kitabının tanıtımına, 1968-1980 yılları arasında Bodrum Belediye Başkanlığını yapan Sayın Hasan Reşat Öncü’nün (1922-19.03.2004) yakınlarının çağrılamaması bizleri fazlasıyla üzmüştür.

Kamuoyundan ve Sayın Hasan Reşat Öncü’nün eşi Ayten Öncü’den, kızları Mütare ve Zehra Öncü’den, oğulları Ahmet ve Süleyman Öncü’den özür dileriz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.