enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

5 BAŞKAN ADAY ADAYI ANKARA’YA GİDİYOR…

ak parti aday adayları ismi ankaraya gönderildiKongre sürecinin devam ettiği Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı için aday adayları belirlendi.

Bodrum Gündem Haber

Macit Gündoğdu’nun istifasının ardından İlçe Başkanlığı görevine atanan Mehmet Akbaba, belirlenen 5 aday adayının önümüzdeki günlerde Ak Parti Genel Merkezine gideceğini söyledi.  Bodrum, Milas, Köyceğiz, Menteşe ve Ortaca İlçelerinde kongre sürecinin devam ettiğini hatırlatan Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Akbaba, Bodrum’da başkan adaylığı için müracaatta bulunan 17 kişiden 5’inin Ankara’ya çağrıldığını ifade etti.

Belirlenen 5 başkan aday adayının Ak Parti Genel Merkezinde Teşkilatlardan Sorumlu heyet tarafından mülakata alınacağını açıklayan Akbaba sözlerine şöyle devam etti:  “Bu arkadaşlarımızın hepsi Ak Parti’de görev alan tecrübeli arkadaşlarımız. Ak Parti Bodrum’da başkanlık yapabilecek kapasitede olan arkadaşlarımızdır. Aday adayı olan Erhan Ünaldı, Kadir Dağlı, Muhammet Musa Orman, Orhan Dinç ve Ömer Özmen arkadaşlarımız yarın itibariyle Ak Parti Genel Merkezinde olacaklar. Burada gerçekleşecek süreç sonrası bir arkadaşımıza görev verilecek.”

“İnşallah, kongre sürecinde birlik ve beraberlik içinde yeni bir Ak Parti İlçe Teşkilatı kurulmuş olacak.” Diyen Mehmet Akbaba, sürecin Bodrum’a ve Ak Partiye hayırlı olmasını diledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.