enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

OKULLARDA KARİYER TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI…

BODRUM OKULLARINDA KARİYET TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI (5)Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Bodrum’da bulunan okullarda “Kariyer Günleri” etkinlikleri başladı.

Bodrum Gündem Haber 

Mesleklerinde başarılı olan kişilerin öğrencilerle buluşturulduğu etkinliklerde öğrencilerin meslek seçmelerinde yardımcı olması planlanıyor. Bu kapsamda Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin ve Bodrum Cumhuriyet Savcısı İsmail Kabadayı Bodrum Şehit Türkmen Tekin İmam Hatip Okulu öğrencileri ile bir araya geldiler.

BODRUM OKULLARINDA KARİYET TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI (1)Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “ Öğrencilerimin hayal kurarken meslek guruplarını bilmelerini istiyoruz. Alanlarında uzman kişileri öğrencilerimizle buluşturarak hedeflerini belirleme anlamında faydalı olmasını hedefliyoruz. Dün Cumhuriyet Savcımız İbrahim Kabadayı İmam Hatip ve Konacık Anadolu Lisesi öğrencilerimizle bir araya gelerek Savcılık Mesleğini öğrencilere anlattı. Bugün ben ve Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Oğuz Şahin öğrencilerle buluştuk. Yarın Turgutreis Mesleki ve Teknik Lisesinde çok kariyerli iki aşçı öğrencilerimizle buluşacak. Terziden aşçıya birçok meslek uzmanını tüm okullarımızda öğrencilerimizle buluşturacağız. İlçemizde ikinci dönemde de bu faaliyetlerimiz sürecek” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.