enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Muğla’da çeşitli etkinliklerle kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Muğla’da çeşitli etkinliklerle kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. Yıl dönümü Muğla’da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Bodrum Gündem Haber

Cumhuriyet Meydanında İl Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin Atatürk Anıtı’na sunulmasıyla başlayan program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla devam etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un mesajlarının okunduğu programda öğrenciler tarafından şiirler okundu ve halk oyunları gösterisi sunuldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel olarak hazırlanan resmi araçlarla yapılan konvoyun startı Muğla Valisi Orhan Tavlı tarafından verildi.

Muğla Valisi Orhan Tavlı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel olarak Türk bayraklarıyla süslenilen araç konvoyunu Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Vali Yardımcısı Murat Kahraman, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, öğretmenler ve öğrenciler ile birlikte Valilik önünden Türk Bayrakları ile selamladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel olarak tasarlanan 23 Nisan otobüsleri en güzel çocuk şarkılarıyla ziyaret ettiği cadde ve sokaklarda çocuklar tarafından coşkuyla karşılandı.

Siren çalan ekiplere, çocuklar ve büyükler evlerinin balkon ve camlarından Türk bayrağı sallayıp alkışlarla eşlik etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.