enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Gökmen’den Karahan’a yanıt

Gökmen’den Karahan’a yanıt

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, CHP İlçe Başkanı Halil Karahan’ın yeni hastane inşaatı önünde yaptığı açıklamalara yanıt verdi.

Bodrum Gündem Haber

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, geçen hafta basın mensuplarına yaptığı açıklamada hastane inşaatının 12’nci ayda bitirilmesinin planlandığını fakat yerel yönetimlerin kanalizasyon hattı ile ilgili bir girişimlerinin olmadığını dile getirerek “Bodrum Belediye Başkanının söz verdiği ya da MUSKİ’nin yazılı olarak bildirdiği kanalizasyon bağlantı hattı ile alakalı herhangi bir ilerleme veya iletişime geçme yok” ifadesini kullanmıştı.

CHP İlçe Başkanı Halil Karahan da hastane önünde yaptığı açıklamada MUSKİ’nin kanalizasyon hattı için çalışmalara başladığını ifade ederek ilçeye yapılan gençlik merkezi ve yarım kalan Yalıkavak yolunu da gündeme getirmişti.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen, Karahan’a yaptığı yazılı basın açıklamasıyla yanıt vererek şöyle dedi:

“Sayın CHP ilçe başkanı Halil Karahan’a yeni Devlet hastanemizin alt yapı konusunda yaptığımız çağrıya karşılık olarak hemen harekete geçip kepçeleri getirdiği için teşekkür eder, o getirdiğiniz kepçelerin siz açıklama yaptığınız günün haricinde çalışmadığını bilgi olarak sunmak isterim. Tabi siz de haklısınız CHP’li Muğla Büyükşehir ve Bodrum Belediyeleriniz Bodruma, Bodrumluya hizmet vermeyince Devletimizin, Hükümetimizin verdiği hizmetleri kıskanarak kötülemeye çalışmanız klasik zihniyetin sonucu. Esip gürlüyorsunuz ama yağmur olup yağmıyorsunuz. Bodrumlu bizden hizmet istiyor siz hizmete destek olmak yerine hikâyeler anlatıyorsunuz. Siz devletimizin hükümetimizin hizmetlerini saymayı bile beceremiyor, durumlarını bile bilmiyorsunuz. 

Siz asıl 8 yıla yakın süreden beri CHP’li belediyelerinizin yaptığı sünger heykeli ya da otobüslerin hizmet alamadığı otogarın haricinde hizmetlerinizi sayabilir misiniz. Halen susuzluk yaşatan, kötü yollar nedeni ile arabalarına masraf etmekten bıkan, emlak vergisine % 1000 zam yaparak Bodrumluları isyan ettiren siz değil misiniz. Sayın; Karahan ben, teşkilatımın, İl Başkanımın, Milletvekillerimizin, Bakanlarımızın, Cumhurbaşkanımızın Bodrum’a, Muğla’ya, tüm ülkemize kazandırdığı projelerin ve yaptığı hizmetlerin siz ancak hayalini kurarsınız. Bodrumlu vatandaşlarımız sizden hizmet ve proje beklerken siz göstermelik showlardan vazgeçin. Biz Bodrum için 7/24 hizmet etmekten de hükümetimizin Bodrum’a hizmetlerinden de gurur duyuyoruz. Siz Belediye başkanlarınızın yaptıklarından gurur duyuyor musunuz?”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.