enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Yeni yıl coşkusu Oasis Bodrum’da

Yeni yıl coşkusu Oasis Bodrum’da

Oasis Bodrum, 27 Aralık tarihinde ilk gerçek ve en büyük buz pisti açılışıyla birlikte, yılbaşı alışveriş sokağı, yılbaşı ağacında kar yağdırma ve fotoğraf çekimi gibi etkinliklerle Bodrumlulara coşkulu bir yeni yıl deneyimi yaşatacak.

Bodrum Gündem Haber

Oasis Bodrum, birbirinden farklı yılbaşı etkinlikleriyle ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen yılbaşı festivalinde, yılbaşı haftasından sömestr dönemine kadar Bodrum’un ilk büyük buz pisti 27 Aralık-4 Şubat tarihlerinde Oasis Meydan’da yerini alacak. Çocuk büyük herkesin ücretsiz olarak yararlanabileceği buz pisti, profesyonel eğitmen eşliğinde haftanın her günü ziyaretçilere açık olacak.

Yılbaşı şenliği kapsamında, 27-31 Aralık tarihlerinde yeni yıla özel el emeği ve tasarım ürünlerin yer aldığı alışveriş sokağında, ziyaretçiler alışveriş yaparken canlı müzik ve dans gösterileri eşliğinde yeni yılın atmosferini doyasıya yaşayacak. Bodrumluların ilgiyle beklediği bir diğer etkinlik ise kişiye özel kar yağdırma ve fotoğraf çekimi. Oasis yılbaşı ağacı altında yılbaşı müzikleri eşliğinde kişiye özel kar yağdırılarak fotoğraf baskısı ziyaretçilere güzel bir anı olarak hediye edilecek.

Program ve detaylı bilgi için Oasis Bodrum sosyal medya hesapları takip edilebilir ve danışma birimine başvuru yapılabilir.

Oasis Bodrum Yılbaşı Şenlik Programı;
Buz Pisti / 27 Aralık – 4 Şubat
Kar Yağdırma & Fotoğraf Çektirme / 27 Aralık – 31 Aralık
Alışveriş Sokağı / 27 Aralık – 31 Aralık
Seashıne Dans Akademi & Dans Gösterisi / 27 Aralık
Canlı Müzik / 27 Aralık

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.