enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Halikarnas Balıkçısı 132 Yaşında

Bodrum Belediyesi ve Bodrum Deniz Müzesi tarafından 16-20 Nisan tarihleri arasında birçok program ile bu sene de Halikarnas Balıkçısı Anma etkinlikleri gerçekleştirilecek.

Bodrum Gündem Haber
16 Nisan Cumartesi günü saat 17.30’da Mausolos Sergi Salonu’nda “Ara Güler Arşivinden Halikarnas Balıkçısı’’ fotoğraf sergisi açılışı ile başlayacak etkinlikler saat 18.30’da Bodrum Kalesi Batı Hendeği’nde ‘’Dünya Merhaba Günü’’ tanıtım kokteyli içerisinde yer alan gösteriler, anlatımlar ve konserler ile devam edecek.17 Nisan Pazar günü Gönültepe’de Balıkçı ile buluşulacak. Saat 10.00’da Halk Tv’nin “Görkemli Hatıralar” Programı canlı yayını ile başlayacak olan etkinlikler, Halikarnas Balıkçısı Bitkiliği Açılışının ardından öğrenci performansları ile tamamlanacak.


18 Nisan Pazartesi günü Heredot Kültür Merkezi’nde saat 10.00’da Halikarnas Balıkçısı Paneli’nde birçok konuşmacı Balıkçı hakkında sunumlar yapacak.
19 Nisan Salı günü Heredot Kültür Merkezi’nde ‘’Anadolu’nun Avukatı’’ belgeseli gösterimi yapılacak.
20 Nisan Çarşamba günü saat 13.00’de Bodrum Deniz Müzesi’nde Halikarnas Balıkçısı ile ilgili sunumlar gerçekleştirilecek.
20 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de Şehir Tiyatrosu sahnesinde tiyatro sanatçısı Utku Erişik’in ‘Bir ‘’Merhaba’’ Yaraşır’’ adlı tek kişilik tiyatro oyunu izleyiciler ile buluşacak.
Bodrum Deniz Müzesi tarafından yapılan açıklamada “Bu dolu dolu programda sizlerin de katılımı ile Balıkçı’ya yeniden MERHABA diyeceğiz.” denildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.