Bodrum Gündem

Milas’ta zeytincilik emin ellerde

Milas’ta zeytincilik emin ellerde
07.10.2022
0
A+
A-

Milas’ta 3 Ekim 1995 ile 22 Ekim 2001 tarihleri arasında görev yapan ilçe kaymakamı Ayhan Boyacı Milas Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek yeniden seçilen MİTSO yöneticilerini kutladı ve yeni görev döneminde başarılar diledi.

Bodrum Gündem Haber

Görev yaptığı dönemde Milas Kaymakamlığında görev yapan bazı çalışanlar ve bazı muhtarlarla birlikte MİTSO’yu ziyaret eden eski kaymakam Ayhan Boyacı “Milas’ı her zaman yakından takip ediyorum. Zeytinyağında çok güzel bir başarı elde ettiniz. Sizler sayesinde Milas’ta zeytincilik emin ellerde. AB coğrafi işareti alarak çok önemli bir başarı elde ettiniz. Daha birçok başarılı hizmetler yapacağınıza inanıyorum ve sizlere yürekten başarılar diliyorum” diye konuştu.

Milas eski kaymakamı Ayhan Boyacı’yı MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu ile Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen karşıladılar. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Ayhan Boyacı’ya ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler ve yeni görev döneminde yapmayı düşündükleri projeleri anlattılar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.