enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Sadece Ruslara ve Rusça Konuşanlara Özel

11.05.2014
0
A+
A-

Geçtiğimiz yıl kurulan ve oldukça ilgi çekici, bilgilendirici ve güncel Ruslar ve Rusça konuşan herkes için yapılmış, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan gibi ülkelerden olan herkes için hazırlanan özel bir proje  olan bodrum.com.ru adlı haber portalı birinci yıldönümü kokteyli Kafedaki’de yapıldı.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem-9 Mayıs 2014

Bodrum’da Rus İş Adamı Sergey Klyuev tarafından kurulan ve 13 Mayıs 2013 tarihinde hizmete giren www.bodrum.com.ru adlı internet sitesinin birinci yıl kokteyli, muhteşem Bodrum manzarası ile bir Bodrum markası olan Kafedaki Restaurantta  gerçekleştirildi.

buy vardenfil online bodrum.com.ru adlı haber portalı  (25)Rusya’dan Azerbaycan’a Ukrayna’dan Kazakistan’a kadar Türkiye’de yaşayan ve Rusça konuşanlara sosyal hizmet ve danışmanlık vermeyi hedefleyerek kurulan how to buy Plavix www.bodrum.com.ru sitesinin birinci yıl dönümü için düzenlenen kokteyle CHP İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Baş Danışmanı Prof.Aydın Ayaydın, Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan, BODTO Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Akkaya, Yönetim kurulu Üyeleri Erdem Ağan, Orhan Dinç, Bodrum Belediye Meclis Üyesi Cafer Doğan, OASİS Genel Müdürü Mazhar Vardar, Bodrum’un ünlü mimarlarından Ahmet Berk, Küçük Oteller Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Tutal, Bodrum mutfak Halkla İlişkiler Müdürü Sevil Arslan Erol, BESİAD Başkanı Engin Ali Kaplan, BESİAD Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Başyazıcı ve bir çok işadamı katıldı.

bodrum.com.ru adlı haber portalı  (20)Muhteşem Bodrum manzarası, müzik, lezzetli ve sunumu ile göz dolduran mezeleri ile Bodrum markası haline gelmiş Kafedaki’de düzenlenen www.bodrum.com.ru internet sitesinin birinci yıl dönümü kokteylinde keyifli dakikalar yaşanırken sitenin kurucusu Rus İş Adamı Sergey Klyuev konuklar ile tek tek ilgilenerek sohbet etti. Klyuev, Bodrum’da bodrum.com.ru internet sitesinin birinci yılını doldurmanın özellikle Bodrum’da yaşamını sürdüren Ruslara ve Rusça konuşanlara büyük mutluluk verdiğini kaydetti. Bodrum’un ilk ve tek Rusça bilgilendirme sitesi olduğunu ifade eden Klyuev;  “Bugün bizim en mutlu günümüz. Bir yaşına girmiş bulunuyoruz. Bodrum hakkında Rusça bilgilendirme yapılan ilk ve tek site. Bu site tamamen Rusça konuşanlar için enformasyon portalı. Oldukça ilgi çekici, bilgilendirici bodrum.com.ru adlı haber portalı  (3)ve güncel Ruslar ve Rusça konuşan herkes için yapılmış proje. Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan gibi ülkelerden olan herkes için özel bir proje” dedi.

bodrum.com.ru adlı internet sitesinin temel amacının Bodrum’daki firmalar hakkında bilgi vermek olduğunu ve asla gayrimenkul pazarlayan bir site olmadığını vurgulayan Klyuev “Önemli olan bu sadece Rusça konuşanlar için önemli bir güncel haberler sitesi. Biz gayrimenkul işine girmiyoruz, biz turizm projelerine girmiyoruz, bizim temel amacımız Bodrum’da mevcut olan firmalar hakkında bilgi vermek. Kültürel bilgileri ve haberler veriyoruz. Portalımızda güncel afiş bölümümüz var ve her gün o afiş güncelleniyor. Bodrum’da bulunan tüm firmalarla ilgili bilgileri tamamen ücretsiz olarak öğrenebiliyorsunuz” buy Lamisil online dedi. www.bodrum.com.ru firma bilgilerini güvenilir olması nedeni ile Bodrum Ticaret Odası üyelerini referans alarak hareket ediyor.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.