enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Gazeteci Fatih Bozoğlu’nun Acı Günü

Gazeteci Fatih Bozoğlu’nun Acı Günü

Gazeteci Fatih Bozoğlu’nun 44 yaşındaki yeğeni Mehmet Ali Ebci, Bolu’da tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem

1976 Fransa doğumlu Mehmet Ali Ebci, bir süre polis olarak görev yaptıktan sonra devlet memuru olarak baba memleketi Bolu’da yaşamaya başladı.

Yaklaşık 6 yıl kadar önce beyninde ur tespit edilen Ebci, tedavi amaçlı çeşitli ameliyatlar geçirdi. Son dönemde evinde bakılan Mehmet Ali Ebci geçtiğimiz haftalarda ağırlaşmış ve tekrar hastanede tedavi altına alınmıştı. Mehmet Ali Ebci, yapılan tüm müdahalelere rağmen bu sabah saatlerinde yaşama veda etti.

Evli ve ikisi kız biri erkek üç çocuk babası olan Mehmet Ali Ebci, bugün ikindi namazına müteakip Mudurnu’da aile kabristanında toprağa verildi.

Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Her Ölüm Erkendir Sevenleri İçin…

Her ölüm erkendir gidenin arkasında bıraktığı sevenleri için ve her canlı ölümü tadacaktır, kaçış yoktur son duraktan. En çok genç ölümler yıkar, kavurur yürekleri. En çok onlar… “Daha ne yaşadı ki, ne gördü ki bu fani dünyada” gidenin arkasından korlarla dağlanırken yürekler.

“nasıl bilirdiniz” diye sorar ya imam gidenin arkasından… İyi bilirdik, iyi bilirdim kardeşim gördüğüm yiğidi. Dağ gibiydi mesela. Yüzünde gülüşü eksik olmazdı, en çok da çocuksu neşesi. “Yenge “ kelimesini hiç sevmem fakat o kadar içten söylerdi ki bir tek onun ağzına yakışırdı, emanet söylemlerin aksine.

Annen, baban, eşin, kardeşlerin en çok da çocukların ve sevenlerin yastalar kardeşim… Gönüllerinde bıraktıklarındır onların hazinesi senden sonraya dair.

Uğurlar olsun kardeşime, vardığın yerde huzur bulman dileği ile.

Yorumlar

  1. Ugur dedi ki:

    Allah rahmet eylesin abime

  2. hamdi dedi ki:

    Ruhu şad olsun. Sevenlerine sabır diliyorum.