enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Onur Akın’la Düet Yaptı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Onur Akın’la Düet Yaptı
29.10.2021
0
A+
A-

Cumhuriyetin ilan edilişinin 98. yılına özel 3 gün sürecek bir program hazırlayan Bodrum Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına devam ediyor. Programın ikinci gününde Onur Akın, müzikseverlere unutulmaz bir Cumhuriyet gecesi yaşattı.  Geceye, Onur Akın ile Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın sahneye çıkan çocuklarla birlikte “Güzel Günler Göreceğiz” düeti damga vurdu.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Kaymakamlığı desteği ile Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Cumhuriyet Bayramı Konserleri Onur Akın’ın muhteşem sahne performansı ile devam etti.

Bodrum halkı adına Onur Akın’a çiçek takdim eden Başkan Aras, “Bizler Atatürk çocuklarıyız, Cumhuriyet çocuklarıyız. Laik, demokratik, sosyal, hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğiyiz. Bizler kadın haklarına saygılı, çağdaş, uygar Türkiye Cumhuriyeti’nin fertleriyiz ve bu hep böyle kalacak, Atamıza layık olacağız. Onun 98 yıl önce kurduğu cumhuriyete layık olmak ve onu gelecek nesillere taşımak için uğraşıyor hep beraber bunun için çalışıyoruz. İnşallah ömrümüz yeterse Cumhuriyetimizin 100.yılında çok daha coşkulu bir şekilde bütün dünyaya cumhuriyetimizi haykıracağız. Yaşasın Cumhuriyet, yaşasın Atatürk, yaşasın Bodrum.” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Onur Akın’ın ‘Güzel Günler Göreceğiz’ düetine Konsere katılan çocuklar da sahneye çıkarak eşlik etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.